‫اکسيژن پرو | شهرک‬

    در بهار 1395 گروه اكسيژن در راستاي پيشبرد اهداف توسعه خود، اقدام به افتتاح شعبه جديد، واقع در منطقه شهرك غرب تهران نمود تا بهشت ورزشكاران اين بار در غرب پايتخت امكان ارائه خدمات لوكس و حرفه اي ورزشي و تندرستي را به علاقه مندان به ورزش فراهم نمايد. اكسيژن شهرك غرب واقع در ساختمان آب بوده كه با طراحي و سبك معماري منحصربفرد خود، نقطه عطفي در بهره برداري از فضاهاي نه چندان وسيع شهري مي باشد.

اکسيژن پرو مخفف اکسيژن پروفشنال به معناي حرفه اي مي‌باشد و همانطور که از نامش پيداست، خدمات ورزشي را بصورت حرفه‌اي به کساني که هدفشان از ورزش فراتر از حفظ سلامتي است، ارائه مي‌نمايد.اين باشگاه مانند بهشتي براي ورزشکاران مي‌باشد و کليه امکانات را براي ورزش حرفه‌اي در زير يک سقف فراهم نموده است. دامنه‌ي اين امکانات از دستگاه‌ها و تجهيزات به روز دنيا گرفته تا مربيان حرفه‌اي و تراز اول کشور و فضاي وسيع براي ورزش‌هاي متنوع و ... را شامل مي‌شود.

اکسيژن اين امکان را براي مخاطبان خود فراهم آورده است تا تنها با عضويت در يکي از شعبات، در هر زمان به نزديک ترين شعبه اکسيژن مورد نظر خود مراجعه نموده و از خدمات و امکانات سطح بالاي ورزشي و تندرستي با استاندارهاي روز دنيا استفاده نمايند.