‫اکسيژن هوم‬

اکسيژن هوم

              

براي ورود به صفحه اختصاصي اکسيژن هوم بر روي لوگو کليک کنيد

      


first pic of home

گروه اکسيژن با ايجاد زير گروه جديدي از خدمات خود ، با نام اکسيژن هوم ( OXYGEN HOME ) خدمات سلامتي را از باشگاه ورزشي به خانه ها و محل مورد نظر مشتري انتقال مي دهد.

حوزه ي ارائه ي اين خدمات در قالب کلاس هاي خصوصي و نيمه خصوصي و همچنين برگزاري کلاس هاي گروهي در فضاهاي ورزشي اماکن مسکوني و اداري مي باشد . همچنين خدمات اکسيژن هوم فراتر از حد ارسال يک مربي ورزشي به منازل بوده و در قالب بسته اي از خدمات سلامتي شامل مواردي چون استعداديابي ، ورزش تخصصي کودکان و نوجوانان و همچنين زنان باردار ، مشاوره پزشکي و تغذيه ، تجهيز فضاهاي ورزشي و  به طور کلي تغيير سبک زندگي شما و قرار دادن سلامتي به عنوان محور اصلي ارائه مي گردد . اين نوع از خدمات که براي اولين بار در کشور ارائه مي گردد ، در راستاي رويکرد خلاقانه و پيشرو گروه اکسيژن مي باشد .  همچنين ارزش آفريني خدمات اکسيژن هوم در حذف بعد  مسافت و ترافيک براي مشتريان تا رسيدن به باشگاه ، ايجاد فرصت ورزش همراه با خانواده ، دوستان و همکاران فرصت استفاده از مربيان حرفه اي و کارآزموده به صورت خصوصي و در محل خصوصي نمود پيدا مي کند .

 second pic

شما ميتوانيد از طريق کليک بر روي لگوي اکسيژن هوم و ورود به صفحه ثبت نام اکسيژن هوم يا به صورت تماس تلفني درخواست خدمات خود را ثبت و از پکيج هاي ثبت نامي اکسيژن هوم مطلع شويد .

با هماهنگي شما در صورت نياز کارشناسي به محل اعزام مي شود تا پس از بررسي شرايط ، نياز ها و هدف تمريني شما و مکاني که ميخواهيد در آن خدمت دريافت کنيد ، بسته اي از خدمات متناسب با شما طراحي شود .

تلفن اکسيژن هوم : 26801070 - 021