‫اکسيژن پرو | انقلاب‬

در بهمن ماه 1395، گروه اکسيژن در راستاي پيشبرد اهداف و چشم انداز توسعه شعبات پرو، اقدام به بازسازي و تجهيز باشگاه بدنسازي واقع در مجموعه ورزشي انقلاب با نام اکسيژن پرو | انقلاب نموده و پس از مدت زمان سه ماه و نيم تلاش و فعاليت شبانه‌روزي توسط متخصصين و تيم اجرايي گروه اکسيژن، سرانجام در روز جمعه مورخ 5 خرداد 1396 اين مجموعه به افتتاح و بهره‌برداري رسيد.

اکسيژن پرو مخفف اکسيژن پروفشنال به معناي حرفه اي مي‌باشد و همانطور که از نامش پيداست، خدمات ورزشي را بصورت حرفه‌اي به کساني که هدفشان از ورزش فراتر از حفظ سلامتي است، ارائه مي‌نمايد.اين باشگاه مانند بهشتي براي ورزشکاران مي‌باشد و کليه امکانات را براي ورزش حرفه‌اي در زير يک سقف فراهم نموده است. دامنه‌ي اين امکانات از دستگاه‌ها و تجهيزات به روز دنيا گرفته تا مربيان حرفه‌اي و تراز اول کشور و فضاي وسيع براي ورزش‌هاي متنوع و ... را شامل مي‌شود.
"اکسيژن پرو | انقلاب" با بهره گيري از بروزترين تجهيزات ورزشي دنيا (تکنوجيم ايتاليا) در محيطي منحصر به فرد، ضمن قرارگيري در مجموعه ورزشي انقلاب که بزرگ‌ترين قطب ورزشي پايتخت تلقي مي‌گردد، همجواري با  مناطق و محله‌هاي مختلف تهران و دسترسي آسان از سه درب ورودي مجزا، پارکينگ اختصاصي، باشگاه کودکان، زمين گلف و جاده تندرستي، امکان يک تمرين فوق العاده جذاب و به دور از مشغله و هياهوي روزمره را براي شما فراهم مي آورد.
اين امکان براي اعضاي اکسيژن فراهم شده است تا تنها با عضويت در يکي از شعبات، در هر زمان به نزديک ترين شعبه مورد نظر خود مراجعه نموده و از خدمات و امکانات سطح بالاي ورزشي و تندرستي با استانداردهاي روز دنيا استفاده نمايند.