‫سوالات متداول‬

 توجه  - خدمات اکسيژن در شعبات مختلف متناسب با مخاطبان همان شعبه تعريف شده . بنابراين پاسخ به سوالات براي کليه باشگاههاي اکسيژن يکسان نميباشند.
 
آيا به صورت تک جلسه ميتوانم از خدمات اکسيژن رويال استفاده نمايم :
اکسيژن رويال فقط پذيراي اعضاي اين باشگاه ميباشد و چنانچه مهمان يکي از اعضاي اين باشگاه باشيد ميتوانيد از خدمات اکسيژن رويال استفاده نماييد.
مي توانيم با خودمان مهمان به اکسيژن رويال بياوريم ؟
در پکيج هاي ثبت نامي اکسيژن رويال تعدادي کارت مهمان تعريف شده است. با توجه به اينکه اکسيژن رويال افراد غير عضو را نميپذيرد مگر اينکه ايشان مهمان اعضاي باشگاه باشند . لذا اعضاي باشگاه در صورتيکه تمايل داشته باشند بيش از کارتهاي مهماني که تقديمشان شده مهمان به اکسيژن رويال بياورند ميتوانند از رسپشن باشگاه کارت مهمان اضافي خريداري نمايند.
 چگونه ميتوانيم با يک مربي به صورت خصوصي ورزش کنيم ؟
براي اين منظور بايد با سرپرست مربيان باشگاه ، آقاي بهنام قمي زاده هماهنگ کنيد تا ايشان يک مربي متناسب با نيازهاي شما  معرفي ميشود.
ساعتهاي خلوتي اکسيژن رويال چه ساعتهايي هستند ؟
با توجه به سياستهاي اکسيژن رويال ، قرار نيست که اين باشگاه ساعات شلوغي داشته باشد. با اين وجود ساعات اوليه صبح الي ساعت 10 و ساعات 17 الي 23/30 از بقيه ساعتها تردد بيشتري دارد.
آيا امکان دارد که پکيج ثبت نام خود را تغيير دهيم ؟
بله. براي اين منظور بايد به مديريت باشگاه مراجعه نماييد.
آيا امکان دارد مربي خود را از بيرون باشگاه همراه خود به اکسيژن رويال ببريم ؟
براي حفظ نظم باشگاه و به احترام مربيان زحمت کش گروه اکسيژن همراه داشتن مربي به غير از کادر اکسيژن در کليه شعب اکسيژن ممنوع ميباشد. با توجه به اينکه اکسيژن مجموعه اي از بهترين مربيان با تخصصهاي مختلف و براي مخاطبان مختلف را در اختيار دارد نيازي هم براي انتخاب مربي و همراهي آن به داخل باشگاه نيز وجود ندارد.
آيا ميتوانيم عضويت خود را در باشگاه لغو کنيم ؟
براي اين منظور بايد با مديريت باشگاه مذاکره نماييد
 آيا امکان دارد اعتبار عضويت خود را فريز نماييم ؟

بله . بسته به نوع پکيج ثبت نامي در اکسيژن رويال ، تعداد مشخصي از اعتبار ثبت نام خود را ميتوانيد فريز نماييد. فريز اعتبار ثبت نام در اکسيژن رويال حداقل 30 روز ميباشد.
 آيا براي حضور در اکسيژن رويال محدوديت سني وجود دارد ؟

با توجه به مخاطبان اکسيژن رويال و گروه سني اعضاي اين باشگاه بهتر است که از ورود کودکان به باشگاه خودداري نماييد. با اين وجود اکسيژن رويال روزهاي تعطيل را براي همراهي اعضاي باشگاه با فرزندانشان در نظر گرفته تا اعضاي اين باشگاه بتوانند به همراه عزيزانشان ساعاتي شاد را سپري نمايند.
 ميخواهم ساعات کاري اکسيژن رويال را بدانم .
اکسيژن رويال در طول هفته از ساعت 6 الي 23/30 آماده ارائه خدمات به اعضاي خود ميباشد.
در روزهاي جمعه اکسيژن رويال از ساعت 12 الي 20 باز است.
اکسيژن رويال در تمامي تعطيلاتي که مناسبت شادي داشته باشند از ساعت 12 الي 20 باز است.
 
اکسيژن رويال چه روزهايي تعطيل است ؟
اکسيژن رويال در کليه روزهاي جمعه و تعطيلات وسط هفته که مناسبت شادي داشته باشند از ساعت 12 الي 20 آماده ارائه خدمات ميباشد.
اکسيژن رويال تنها در روزهاي عزاداري مانند شهادتهاي ائمه معصومين و رحلت امام خميني بصورت کامل تعطيل است.
 
 آدرس و تلفن اکسيژن رويال ؟

زعفرانيه ، خيابان مقدس اردبيلي ، خيابان ثارالله ، کوچه بنفشه ، پلاک 1
تلفن  22408503  22408502 22408500