‫قوانين و مقررات‬

شرايط و قوانين استفاده از سرويس‌ها و خدمات اکسيژن 
کاربر گرامي لطفاً موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات اکسيژن به دقت ملاحظه فرماييد  .
ورود کاربران به وب‏‌ سايت اکسيژن به معناي آگاه بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين و همچنين نحوه استفاده از سرويس‌‏ها و خدمات اکسيژن است. توجه داشته باشيد که ثبت سفارش نيز در هر زمان به معني پذيرفتن کامل کليه شرايط و قوانين اکسيژن از سوي کاربر است
قوانين عمومي
توجه داشته باشيد کليه اصول و رويه‏‌هاي فروشگاه اکسيژن منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با کاربر است. در صورتي که در قوانين مندرج، رويه‏‌ها و سرويس‏‌هاي اکسيژن تغييراتي در آينده ايجاد شود، در همين صفحه منتشر و به روز رساني مي شود و شما توافق مي‏‌کنيد که استفاده مستمر شما از سايت به معني پذيرش هرگونه تغيير است.
تعريف مشتري يا کاربر
 به شخصي گقته مي شود که به ثبت سفارش يا هرگونه استفاده از خدمات اکسيژن اقدام کند .
تعريف فروشنده و شرايط کالاهاي فروشندگان
محصولات ارايه شده در وب‌سايت، توسط اکسيژن از شرکت‌هاي معتبر و واردکنندگان رسمي و قانوني خريداري و عرضه مي‌شود.
سياست‏‌هاي رعايت حريم شخصي
اکسيژن به اطلاعات خصوصي اشخاصى که از خدمات سايت استفاده مي‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌کند.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش
-روز کاري به معني روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثناي تعطيلات عمومي در ايران است و کليه سفارش‏‌هاي ثبت شده در طول روزهاي کاري و اولين روز پس از تعطيلات پردازش مي‌‏شوند. اکسيژن به مشتريان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاري مي‌‏دهد
-کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده در سايت اکسيژن به وسيله تلفن شخص خريدار تاييديه دريافت کرده و اکسيژن همواره در ارسال و تحويل کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده، نهايت دقت و تلاش خود را انجام مي‌دهد.
توجه:
مطابق تبصره 2 ماده 117 قانون برنامه پنج ساله پنجم و ماده 37 قانون الحاق برخي مواد به قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت ، نرخ ماليات بر ارزش افزوده کالا و خدمات عمومي در سال 1395 نه درصد (9 %) است که شامل 6 درصد ماليات و 3 درصد عوارض است.
توجه:
اگر دو محصول را در سبد خريد ديديد و قصد خريد يک محصول را داريد لطفا ان محصولي که نمي خواهيد را حذف کرده و بعد دکمه ادامه خريد را کليد نماييد.
توجه:
براي پيگيري محصولات خريداري شده در پايان از صورتحساب خود پرينت تهيه فرماييد.
براي دريافت اطلاعات بيشتر و يا پيگيري محصول خريداري شده با شماره زير تماس حاصل فرماييد:
021-88365806

فروشگاه اکسيژن